VEKA PolskaDla producentów okienZarządzanie jakościąCertyfikaty/Atesty

Certyfikaty / atesty

Jakość surowca w dużej mierze kształtuje jakość produktu. VEKA przetwarza wyłącznie surowce i dodatki uszlachetniające najwyższej klasy, a na nasz system kontroli jakości możecie Państwo w pełni liczyć. Używana do produkcji profili mieszanka PVC o unikalnym, wypracowanym w laboratoriach VEKA składzie, powstaje w sterowanych komputerowo mieszalniach. Gwarantuje to dotrzymanie z najwyższą precyzją zadanych parametrów. Systematycznie przeprowadzane testy próbek produkcyjnych upewniają nas w tym. 

Prowadzimy badania nie tylko nad nowymi produktami i systemami, ale także nad optymalizacją receptur i procesów produkcyjnych. 

Jakość produktu odzwierciedla jakość całego przedsiębiorstwa. W roku 1992 VEKA AG w Sendenhorst uzyskała jako pierwsza w branży certyfikat DIN EN ISO 9001. W roku 1998 także VEKA Polska uzyskuje Certyfikat ISO 9001 : 2008 DIN EN ISO 9001 jako pierwsza w tej branży w Polsce. Celem międzynarodowej normy DIN EN ISO 9001 jest klarowne ukształtowanie wewnętrznej organizacji przedsiębiorstwa, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Przemyślane i dobrze zorganizowane procesy ułatwiają pracę, eliminują źródła błędów i gwarantują stałą jakość. 

Absolutnie wszystkie produkty marki VEKA posiadają niezbędne na rynku polskim i europejskim atesty oraz certyfikaty, co świadczy o doskonałych parametrach gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych profili okiennych. 

Do ściągnięcia