VEKA PolskaProduktyKoloryKolorystyka profili

Kolorystyka profili

Systemy profili okiennych i drzwiowych VEKA oferowane są w bogatej palecie kolorów i wykończeń, w tym odwzorowujących strukturę różnych gatunków drewna oraz niektóre metale, np. aluminium. Dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym.

Do wyboru jest kilkadziesiąt kolorów, co daje wyjątkową swobodę doboru koloru okien do fasady budynku oraz jego wnętrza. Fantazji nie stawiamy niemal żadnych granic: Dobór może być harmonijny albo kontrastowy, ale zawsze nieco ekstrawagancki, podkreślający indywidualny charakter Państwa domu. 

Dla dalszego wzbogacenia możliwości projektowych, stolarka wykonana w systemie VEKA może być wyprodukowana nie tylko w jednym, lecz na życzenie również w dwóch odmiennych kolorach jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. W tym celu dostarczamy producentom okien i drzwi profile niefoliowane (białe), foliowane jednostronnie (kolor + biel) oraz foliowane dwustronnie (kolor jednolity z obu stron lub dwa odmienne kolory). Przykłady takich zestawów kolorystycznych przedstawiamy obok.

Kolory VEKA