PL

Jak można mieć pewność, że kupujemy solidne okna?


Najlepiej kupować okna renomowanych producentów. Taka pewność dają profile VEKA. Od momentu wprowadzenia na rynek w latach siedemdziesiątych okien z tworzyw sztucznych, zdobywają one uznanie użytkowników.

Obecnie profile VEKA są w ponad 50% wszystkich sprzedawanych okien z PVC. Profile z tworzywa sztucznego wykonanego w zakładach VEKA są absolutnie odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz na upływ czasu, a tym samym trwałe i łatwe do pielęgnacji. Odpadają koszty związane z malowaniem i zakupem farb, a higienicznie gładkie powierzchnie pozwalają bez problemu utrzymać je w czystości.

Profile z VEKA PVC mają doskonałe parametry izolacji akustycznej i przyczyniają się do zwiększenia komfortu mieszkania. Systemy profili VEKA gwarantują już w wersji podstawowej ochronę przeciwwłamaniową na wysokim poziomie, a dodatkowo mogą być wyposażone w szkło i okucia antywłamaniowe. Różnorodność systemów profili oraz bogata paleta kolorów i folii drewnopodobnych pozwalają dostosować okna do indywidualizowanych projektów architektonicznych. Zobacz wybór kolorów profili VEKA: veka.pl/kolory

Okna z profilami VEKA zdają też egzamin w przypadku budownictwa renowacyjnego. Listwy ozdobne i szprosy oraz różnorodna oferta folii drewnopodobnych umożliwiają wierne odtworzenie oryginalnych, starych okien w budynkach zabytkowych.

Niezależnie od cech profili i okien bardzo ważnym etapem przy ocenie solidności okien jest ich montaż. Powinien on być trwały i gwarantujący bezpieczeństwo użytkownikom okien i obiektowi. Dopiero prawidłowe zamontowanie okien pozwala na wykorzystanie wszystkich ich zalet użytkowych i eksploatacyjnych. Aby to osiągnąć, należałoby zadbać o szczegóły związane z parametrami cieplnym, akustycznymi itd., okien już na etapie projektowania domu.

Dlatego ważne jest, aby przy zamawianiu okien przeanalizować z dostawcą te wszystkie elementy oceny „solidności” wykonania i montażu okien.