Najlepszy wybór – VEKA

PL

Znak CE

Znak CE to deklaracja producenta okien, stwierdzającą zgodność własności fizycznych i mechanicznych produktu, czyli okna, z wymaganiami w Polsce i w Europie.

Własności
eksploatacyjne

Najważniejsze dla okien są: obciążenia od wiatru, szczelność na wodę opadową, przepuszczalność powietrza, czyli infiltracja powietrza, izolacyjność termiczna, czyli oszczędność energii cieplnej budynku oraz bezpieczeństwo użytkowania…

Laboratorium

Używana do produkcji profili mieszanka PVC o składzie wypracowanym w laboratoriach w macierzystym zakładzie VEKA w Zachodnich Niemczech w Sendenhorst, jest wytwarzana w sterowanych komputerowo mieszalniach.

Certyfikaty
i atesty

VEKA Polska była pierwszym producentem systemów profili okiennych w Polsce, który uzyskał możliwość certyfikacji wyrobu Europejskim Certyfikatem Jakości ift Q-ZERT.
Okna wykonane z profili VEKA mogą być oznaczone Znakiem Jakości ift Q-Zert.

Parametry
techniczne

Profile VEKA mają niską podatność na uszkodzenia, zapewniają stabilność ram i skrzydeł w gotowych oknach, mają dużą odporność na zmiany temperatury, a także doskonałą izolacyjność akustyczna.

Uwaga
na podróbki

W Polsce profile VEKA są produkowane w fabryce w Skierniewicach z surowca dostarczanego z Zakładu VEKA AG w Niemczech i mają identyczną jakość, co te produkowane w fabryce w Niemczech. Kupując okna z profilami VEKA, można więc mieć pewność, że to wyrób najwyższej klasy.