PL

Nowy system drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82


VEKA Polska oferuje nowy system drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION. To system oparty na nowoczesnych technologiach. Umożliwia budowę drzwi o dużych gabarytach przy zastosowaniu wąskich profili.

Nowy system oparty na nowoczesnych technologiach umożliwia budowę drzwi o dużych gabarytach przy zastosowaniu wąskich profili. To efekt wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań, podnoszących jakość produktu.
VEKAMOTION to unikalna konstrukcja, która spełnia najwyższe wymagania architektów, wykonawców i inwestorów.

Nowoczesne budownictwo ceni duże przeszklenia, pozwalające na budowę szklanych przesuwanych ścian, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. Salon w ogrodzie czy ogród w salonie? Dzięki takim systemom, jak VEKAMOTION przenikanie się tych przestrzeni jest absolutnie możliwe.

Przekrój systemu VEKAMOTION 82

Najistotniejsze zalety systemu VEKAMOTION 82 i VEKAMOTION 82 MAX:
• Doskonałe doświetlenie wnętrz – duże szklane powierzchnie są zamknięte w wąskich ramach profili PVC.
• Jeszcze większe przeszklenia – można zaprojektować konstrukcje dwuskrzydłowe o wymiarach do 6 m szerokości i 2,7 m wysokości (profile białe) oraz do 5 m szerokości i 2,5 m wysokości (profile kolorowe). Zaś 3- i 4-skrzydłowe do 6,5 metra szerokości (niezależnie od koloru). 
Doskonała termoizolacyjność profili oraz możliwość zamontowania w nich ciepłych potrójnych lub nawet poczwórnych pakietów szybowych do grubość 54 mm.
Wodoszczelność w najwyższej klasie 9A dzięki zastosowaniu innowacyjnych uszczelnień.
• System o doskonałej stabilności z nowymi stalowymi wzmocnieniami.
• Najnowszej generacji ciepły próg; możliwość montażu bezprogowego.
• Okna stałe doskonale wkomponowują się w fasadę budynku, dzięki unikalnej konstrukcji pozwalającej montować je niemal bezramowo.
• Duży wybór wzornictwa i kolorystyki profili – do wyboru kolory z palety RAL, drewnopodobne, wykończenie SPECTRAL, a także możliwość zamówienia profili z aluminiowymi nakładkami.