PL

Okna w letnich kolorach wakacji


Wakacje, lato, widoki, które chce się zapamiętać na cały rok. Kiedy spoglądamy na morze, błękitne niebo, góry, las, plażę czujemy ukojenie, spokój, relaks. Słowem - wakacje! A co byście powiedzieli na okna w kolorach wakacji? Nasze profile oferujemy w tak szerokiej palecie barw, że bez problemu można je dopasować do tych pięknych słonecznych, wakacyjnych widoków. Zobaczcie!

Okna w kolorach lata – może czerwone niczym kwiaty na łące?

A dokładnie karminowo-czerwone, jak te profile VEKA. Czerwień to energia, to dynamika, dobry nastrój – a to daje nam lato! Czerwone okna nie pasują do elewacji waszego domu? Pamiętajcie, że profile VEKA mogą być dwukolorowe – inny kolor na zewnątrz, innym wewnątrz.
Więcej kolorów, jakie możecie wybrać w VEKA znajdziecie tu

Okna w kolorach lata – wielki błękit?

Morze tworzące niemal jedno z niebem… To jeden z piękniejszych widoków letnich – morski horyzont. Lubicie wszelkie odcienie niebieskiego? Może zatem zdecydujecie się na okna w kolorze brylantowo-niebieskim – bo tak nazwaliśmy w VEKA tę barwę profili.
Niebieski działa kojąco, uspokaja, wycisza. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie… A gdyby tak na co dzień patrzeć przez okna w błękitnych ramach?!

Okna w kolorach lata – żółte?

Nie ma wątpliwości, że żółty to najbardziej letni kolor! To słońce, to piasek, to słoneczniki! Z jakimi kolorami żółty dobrze komponuje się we wnętrzach? Z jasnymi i ciemnymi szarościami, z zielenią – to zestawienie najbardziej bliskie naturze, z bielą, której nadaje ciepły ton.
W VEKA zamówicie profile okienne w kolorze żółtym. A jeśli chcecie zobaczyć inne barwy, w jakich produkujemy profile okienne – sprawdźcie

Okna w kolorach lata – kobaltowe?

Kobalt – jeden z odcieni niebieskiego, zaliczany do kolorów chłodnych. Bardzo elegancki, głęboki, kojarzący się z wodą, morzem, niebem… To kolor, obok którego trudno przejść obojętnie. Takie okna na pewno będą niebanalnym elementem elewacji. Rozwiązanie wydaje się zbyt odważne? Zdecydujcie się więc na ten kolor tylko od wewnątrz pomieszczeń. Jeśli lubicie styl śródziemnomorski i tak chcecie zaaranżować np. salon – nasze profile w kolorze ultramarynowy-niebieski będą wyborem „w punkt”!

Okna w kolorach lata – świeżość zieleni?

Zieleń w pięknym letnim wydaniu wręcz zachwyca. Szczególnie górskie widoki przepełnione zielonymi połaciami dolin, pozwalają poczuć przestrzeń, wolności wakacyjnych chwil, wziąć głęboki oddech.
Lubicie ten kolor? Jeżeli tak, to mamy w ofercie szmaragdowo-zielony odcień profili okiennych. Wolicie delikatniejszy? Inne odcienie zieleni znajdziecie na naszej stronie