Praca – VEKA

PL

VEKA to firma obecna na czterech kontynentach, prężnie rozwijająca się i stabilna. Potwierdzeniem niech będzie fakt, że firma jest wciąż zarządzana przez rodzinę Heinricha Laumann - założyciela grupy VEKA.

Veka Polska należy od 25 lat do tej grupy! Jakość, bezpieczeństwo i solidność to nasze wartości, które realizujemy każdego dnia poprzez rzetelną pracę oraz dostarczanie kontrahentom produktów najwyższej jakości. Nasza pozycja została zbudowana m.in. w oparciu o zaangażowanie i potencjał Pracowników.

W obszarze personalnym VEKA Polska obrała strategię stabilizacji i rozwoju kompetencji.

Poszukujesz zatrudnienia?

Jeżeli poszukujesz pracy lub planujesz zmiany w życiu zawodowym – zgłoś się!

Z zatrudnionymi osobami dzielimy się odpowiedzialnością, by wspólnie realizować kolejne zadania. U Pracowników i Kandydatów cenimy kompetencje: umiejętność współpracy, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności. Lojalność naszych zespołów to z całą pewnością kapitał, który systematycznie procentuje.

Sprawdź czy wśród aktualnych ofert pracy jest taka, która odpowiada Twoim oczekiwaniom. Zobacz, na jakie stanowiska poszukujemy Pracowników.

Pracownik produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJI

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 500 pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI.

Miejsce pracy: Skierniewice

Zadania:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym,
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową,
  • Bogate pakiety socjalne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań oraz rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@veka.com

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dokumenty powinny zawierać oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez VEKA Polska Sp. z o.o. (Zgodnie
z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 133 883 z póź. zmianami).”

Oferujemy

Stabilność

Z naszymi Pracownikami współpracujemy w oparciu o przepisy prawa, starając się jednocześnie zapewnić przewidywalne środowisko pracy.

Rozwój kompetencji

W zależności od przyszłych obowiązków, oferujemy szkolenia językowe, szkolenia aktualizujące wiedzę i rozwijające umiejętności.

Wsparcie i atrakcje dla Rodziny

Proponujemy pikniki rodzinne, wakacyjną wymianę dzieci Pracowników VEKA oraz inne świadczenia socjalne.

Wspólne Święta i jubileusze

Wspólnie świętujemy podsumowanie roku oraz okrągłe jubileusze.

Sport i rekreacja

Zapraszamy na turnieje piłkarskie o Puchar VEKA Polska, europejski turniej VEKA oraz wydarzenia rekreacyjne.